יעוץ אישי

שמי ענבל נתן בר. אני מלווה אנשים בתהליכי התפתחות תודעתיים. 
אסביר כאן מעט ממה שבעצם קורה בתהליך. 

תהליכי התפתחות תודעה- מה זה אומר?
זוהי עבודה אחד על אחד שמיועדת לאנשים שרוצים לברר את הקשר שבין מצב התודעה שלהם לבין סיטואציות החיים שלהם והמצב הפיסי והרגשי שלהם.

מהי תודעה?
התודעה היא החלק הנצחי שבנו. לרוב הוא ממוסך בדרך זו או אחרת תחת מחשבות, רגשות, זכרונות, תבניות, דימוי עצמי שאנו מזדהים איתם, ועוד. 

מהי בעצם מטרת התהליך?
אנו רוצים בתהליך לברור את המוץ מן התבן, לזהות את החלק הנצחי ולהתנהל יותר ויותר ממנו, להחזיר את המושכות אליו, עד שניזכר שהחלק הזה הוא כל מה שאנחנו, ונהפוך להיות הוא ממש. 

איך עושים זאת בפועל?
הפגישה מתנהלת אחד על אחד בזום.
בתוך השיחה מתחילים לזהות את תפיסות העולם שמנהלות אותנו, לומדים כלים לעבודת תודעה שמשמשת אותנו ביום יום, ומשנה את תפיסת המציאות שלנו ליצירת חיים מאוזנים, שלוים ומשפיעים יותר.

האם יש התייחסות לפן הפיסי?
כמובן. הפן ה'פיסי' הוא שיקוף נאמן של מצב התודעה של האדם. במידת הצורך אנו מתנהלים במקביל לטיפול רפואי מערבי ו/ או הוליסטי, כמו צמחי מרפא, נטורופתיה, תזונה ועוד. 

למי מתאים התהליך?
לא.נשים בוגרים שמעוניינים להעמיק בהבנת עצמם ומציאות חייהם, כדי לייצר שינוי אמיתי בחייהם, בכל הרבדים. מציאת החיבור הפנימי לריפוי, במקום רק סילוק או היפטרות זמניים מכאב פיסי או רגשי.
במקרה של ילדים קטנים, אנו עושים 'מטפלים' דרך ההורה.

על מה מבוססים העקרונות והאם הם מנוגדים ליהדות או לדתות אחרות?
בתהליך אני מביאה כלים רבים שלמדתי ולימדתי במהלך כמעט עשרים שנים בקליניקה שלי. ניתן לקרוא כאן חלק מההכשרה שלי. התהליך מחובר באופן ישיר לתורת הקבלה אך אינו תלוי כלל בדת או דתיות וכולם יכולים למצוא את עצמם בתוך האור הזה ולהיתרם ממנו.
השילוב של התחומים אותם למדתי ובהם עסקתי שנים רבות (נטורופתיה, פילוסופיה של הרפואה הסינית העתיקה, חכמת הגוף,הגות קבלית ועוד) מאפשר ראיה רב מימדית והתאמה של התהליך לכל אדם לפי צרכיו, בכל הרמות- גוף, נפש, רוח, נשמה.