טבעונים וצמחונים


פונים אלי אנשים רבים אחרונה ומודיעים: אני רוצה להיות טבעוני. איך עושים את זה?  
בפעם הראשונה שלי בלי בשר, לפני הרבה שנים, הייתי סטודנטית לתזונה טבעית, ללא ספק בעלת ידע רב יותר מהאדם בממוצע לגבי תזונה, ובכל זאת התפתחו אצלי חסרים תזונתיים כאלה שגרמו לי לחזור לאכול בשר. ולכן אני יודעת שמעבר לטבעונות או לצמחונות צריך להיות מסודר, מתוך חשיבה תזונתית וידע תזונתי שלא מבוסס על האינטרנט. אנשים מוצפים היום בכל מיני תיאוריות תזונתיות, חלקן מפוקפקות בעליל. חלקן מסוכנות ממש. קשה להבין מה באמת מתאים לי בתוך כל בליל המידע שהאינטרנט מציג בפנינו. כל אחד נשבע שהדרך שלו נכונה, אבל אני מזמינה אתכם למצוא את הדרך שמתאימה לכם אישית, מתוך שילוב של הידע המקצועי שלי בנושא תזונה טבעית וטבעונות, עם עירור של האינסטינקטים שלכם לגבי מה נכון לכם ולכן. 

ביעוץ התזונתי לטבעונות ולצמחונות (אישי או משפחתי) תקבלו את הידע בתזונה ואת הכלים להתאים את הידע הזה לצרכים המדוייקים והאישיים שלכם. מעבר לטבעונות יכול וצריך להיות נפלא, מעבר לטבעונות יכול וצריך להיות בריא, טבעונות יכולה לספק את כל הצרכים התזונתיים שלנו ללא חסרים תזונתיים. 
תוכלו לקבל את כל התשובות לגבי אופן הכנת המזון המיטבי, מיתוסים לגבי מזונות שנחשבים בריאים ומהי צריכת החלבונים שטבעוני (או לא) באמת צריך.
היעוץ התזונתי לטבעונות קריטי באוכלוסיות מסויימות: חולי צליאק או אנשים שלא אוכלים גלוטן ורוצים לעבור לטבעונות, נשים בהריון או נשים מיניקות שרוצות לעבור לטבעונות, טבעונות אצל ילדים, אצל אנשים שתזונתם מוגבלת. טבעונות עם רגישות למזונות כאלה ואחרים, טבעונות במחלות כרוניות ועוד. 

הרחבת הדעת בנושא

תמיד אמרו לנו שמי שלא יאכל בשר לא יקבל ברזל... האם זהו מיתוס או שיש אמת בדבר? כל התשובות לשאלת השאלות- איך אקבל מספיק ברזל בתזונה טבעונית או צמחונית.