הריון והנקה

מכאובים ומדאובים בהריון יש בשפע, אך פתרונות רבים אין. התחלתי את הלמידה שלי בנושא מתוך המקום הזה, ונאלצתי לחקור ולבדוק דברים בכוחות עצמי, כי מידע עדכני בנושאים אלה לא היה כמעט בנמצא. (הידעתם, כי הספר הכי עדכני בעברית בנושא הנקה, הוא משנת 1982?). את עבודת הגמר שלי בתזונה טבעית עשיתי בנושא תזונה בהנקה, מה שהביא איתו קריאה של מאות מחקרים, קשר הדוק עם יועצות הנקה, והבנה ברורה, כי עלי להביא את נושא התזונה והטיפול הטבעי בנשים הרות ומיניקות אל התודעה.
רוב הצמחים אסורים לשימוש בהריון, וכך גם בהנקה. לכן נאלצתי למצוא דרכי טיפול חלופיות ויעילות לטיפול, שאינן פוגעות חלילה באם או בתינוק. 
כנטורופתית המטפלת בנשים בהריון ובנשים מיניקות אני מאמינה שטיפול זה חייב להתבצע על ידי אנשי מקצוע שמתמחים בנושא, תוך כדי התייחסות עדינה וקשובה במיוחד, מתוך ענווה, ובעיקר- לאט לאט. 
באתר תוכלו למצוא מאמרים רבים הנוגעים לנשים הרות ומיניקות.

הרחבת הדעת בנושא

איך למנוע סימני מתיחה
אם את בהריון, או בתהליך של ירידה במשקל (עם או בלי קשר להריון) את ודאי שואלת את עצמך איך מונעים סימני מתיחה? ואיך מטפלים בסימני מתיחה קיימים? האם יש דרך טבעית להימנע מאותם סימני מתיחה מעצבנים?
קפאין בהריון והנקה
מותר לשתות קפה בהריון? ומה עם הנקה? האם יש כמות המוגדרת כבטוחה? היכנסי כדי ללמוד עוד על צריכת קפה וקפאין בהריון ובהנקה ועל המחקרים בנושא.
בחילות הריון
מה עושים עם בחילות הריון? מה הגורמים לבחילה ואיך ניתן לטפל בה בקליניקה וגם בבית, כולל מתכון לקרטיב טעים נגד בחילות