שינוי פיסי ומנטלי

הגעתי לטיפול עקב פיסורה, יציאות לא סדירות וכאבי בטן. במפגש הראשון ענבל ערכה לי אבחון שכלל שאלות, בדיקת שריר, בדיקת לשון ודופק. במפגש השני בנינו תפריט תזונה בהתאם לבעיות, הנחיות לאורח חיים בריא ושליו יותר, קיבלתי פורמולות צמחים ותוספים. ובפגישות הבאות הטיפול השתנה- שיחות, עבודה רגשית.

אני מגיעה לענבל כי הטיפול עוזר לי ואני נהנית ולומדת מהפגישות. אני מרגישה שאני עוברת תהליך לאט לאט שתורם להתפתחות שלי, שמעלה לי את המודעות ואני מרגישה פיסית ומנטלית יותר טוב אז כיף לי, וכיף לי עם ענבל (-:
, מתחשבת יותר בגוף שלי
למדתי המון על תזונה, מרגישה ששיניתי את כל החיים שלי ולא היתה לי כוונה כזו בכלל. אני אוכלת הרבה יותר בריא ונכון, משקיעה בארוחות שלי ובעצמי, מתחשבת יותר בגוף שלי, מגוונת יותר באוכל. מעבר לזה, כל מיני סימפטומים שהיו לי בגוף השתפרו והתמתנו, חלק נעלמו לגמרי. 
אני יותר מחוברת לעצמי, למקור הפנימי שלי, מנסה לפתח את התודעה שלי, מנסה להתמודד עם בעיות ממקום טוב יותר ולפתור אותן.
התהליך מסייע לי בחיים, פותח לי את העיניים יותר לרווחה ומאיר לי כל מיני תובנות על העבודה שלי, על הזוגיות שלי, על עצמי. עזר לי להתמודד עם בעיות בעבודה ועם חבר שלי.


השינויים שעברתי בתהליך ברמה הפיסית הם בתזונה, אני נמנעת ממזונות שעושים לי לא טוב בבטן וביציאות, אוכלת הרבה יותר בריא, מרגישה הרבה יותר טוב בגוף, יותר ערנית ונוכחת, הפחתתי ממש בשתיית אלכוהול, בירות הפסקתי לגמרי, הפחתתי קפה וקפאין על כל סוגיו, שותה בעיקר מים. גיליתי שיש לי מחסור חמור ב- B12, לוקחת גם פרוביוטיקה עם חיידקים חיים, הבדיקות דם שלי השתפרו וכל המדדים תקינים. היציאות שלי הרבה יותר סדירות, כאבי בטן פחתו מאוד, נפיחות בבטן גם כמעט אין, צרבות לעתים רחוקות, פיסורה עברה לגמרי ממזמן, חזרה פעם אחת לכמה ימים בודדים והרבה פחות כואב, וידעתי איך להתמודד עם זה טוב ומהר. למדתי איך לשבת באסלה כדי שיהיה יותר קל ביציאה. פחות כאבי ראש וכבדות של הגוף. ירדתי במשקל.

אני ממליצה לכל מי שמפריע לו משהו להגיע לענבל- אם זה פיזי או מנטלי, ואולי גם לא מצא פתרון ברפואה מערבית או סוגים שונים של טיפול שניסה - אם זה בנות שהמחזור שלהן לא סדיר, בעיות במערכת העיכול, כאבים כרוניים, דכאון, מיגרנות, דלקות וכו' וכו'. הייתי אומרת שאני ניסיתי ומאוד התחברתי ואני חושבת שזה יכול לעזור בהיבטים שונים ובנושאים שמפריעים.


אני ממש מרוצה מכל השינויים שעברו עלי בשנה האחרונה ומצפה ומקווה לעוד. גם המצב רוח שלי השתפר, יש עדיין על מה לעבוד, לשפר ולהמשיך להתפתח ולצמוח. אני רוצה להמשיך להתחבר לעצמי, להעלות את המודעות והתודעה שלי ולהתמודד יותר טוב עם החיים.

אנונימית
חמישי, 23 אוגוסט, 2018