שינוי באורח החיים

כאן המקום להודות לך תודה ענקית שכל בני משפחתך  חברייך , מכרייך יקראו וידעו כמה טוב את עושה!!!!

כשהגעתי אלייך שאלתי את עצמי המון שאלות: "האם זה יצליח?״, ״זה יפתור את הבעיה״? זה ימנע ממני את ה״טיפול״ שהרופא הציע לי?
אני הייתי במצב של חוסר אונים מוחלט רציתי פתרון כאן ועכשיו!
לפני שהגעתי אלייך ניסיתי לפתור את הבעיה לבד חיפשתי מענה באינטרנט, קניתי את כל ה״תכשירים רפואיים״שהיו במדף תחת אותה ההגדרה שמטפלת בבעיה שעלו הרבה כסף ולא הניבו תוצאות ואפילו החמירו את הבעיה. ובזמן הזה המצב הפך לכרוני!

לפני שנפגשנו דיברנו בטלפון ואחרי שסיפרתי לך על מצבי ושאינני מסוגלת לקום מהמיטה הדבר הראשון שעשית הגעת אליי הביתה עם שמן מרפא והסברת לי מה לעשות, עשיתי כי מה כבר יכול לקרות (לא האמנתי שמשהו יעזור במצב שהייתי בו) וכבר אחרי כמה ימים הרגשתי שינוי והוקל לי! 
וכשהרגשתי את ההקלה שמתי את הסקפטיות בצד.
ואז התחלנו את הפגישות שכללו דימיון מודרך, רפלקסולוגיה, פרחי באך, ועוד... 

מעבר לטיפול בבעיה , הגעתי יחד איתך לתובנות , לקחת אותי למקומות שלא הייתי מגיעה אליהם לבד , לימדת אותי להכיר את הגוף שלי , את הצרכים של הגוף שלי , את עצמי (יש כאלה שירימו גבה עכשיו ! (כן אני לא הקשבתי לגוף שלי) , הדרכת אותי , לימדת אותי להבין דברים, זה היה הרבה מעבר לטיפול.
וכנראה שהייתי צריכה להגיע למצב שהגעתי בשביל לעבור את התהליך המשמעותי הזה!

ענבל, שאבתי ממך, ינקתי ממך כל מה שיכולתי ואני מודה לך על ההכוונה, הטיפול, הזמן שהשקעת בי מעבר לטיפול, והכי חשוב זה שלא ויתרת לי כי היו רגעי משבר ואת פשוט היית איתי תמיד !
בכל בוקר כשאני מתעוררת אחרי שאני מודה לאלוהים שהחזיר בי נשמתי , אני מברכת אותך! את פשוט מדהימה בעשייה שלך. תודה רבה!!! ענבל בשבילי את המתנה! אני מרגישה שאת עדיין מלווה אותי!

 

סוזי אלבז - הינדי, גדרה
שלישי, 5 מרץ, 2013